Global Airline Services Sp. z o.o.

Global Airline Services.Sp. z o.o. jest firmą działającą w szeroko rozumianej branży lotniczej i turystycznej. Główną działalnością firmy jest zarządzanie i planowanie podróży służbowych dla klientów korporacyjnych ściśle według założeń zawartych w umowie. Proces ten przebiega przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi informatycznych, analitycznych i internetowych. Dostępność specjalnych, negocjowanych stawek na bilety lotnicze i hotele, szerokie kontakty w branży oraz wyselekcjonowany personel pozwala na zapewnienie najwyższej jakości obsługi i osiągnięcie optymalnych i dopasowanych indywidualnie rezultatów. Optymalizacja oferty pozwala na zredukowanie kosztów związanych z podróżami służbowymi, jak również pozwala ograniczyć czas spędzany w samolocie czy na lotnisku.

biuro gas

Równorzędną działalnością firmy w stosunku do działalności związanej z zarządzaniem i planowaniem podróży służbowych jest obsługa linii lotniczych polegająca na oferowaniu między innymi obsługi naziemnej, nadzoru nad służbami zaangażowanymi w obsługę przylatujących i odlatujących samolotów naszych partnerów, obsłudze sprzedażowej i posprzedażowej w imieniu i na rzecz reprezentowanych podmiotów. Global Airline Services Sp. z o.o. prowadzi obsługę linii lotniczych na największych lotniskach w Polsce, między innymi w Warszawie i Krakowie.


Global Airline Services Sp. z o.o. w swoim zakresie działalności posiada także czarterowanie i wynajem samolotów pasażerskich. Udostępniamy zarówno małe, kilkuosobowe samoloty biznesowe dla niewielkich grup podróżnych, jak również duże maszyny pasażerskie mieszczące powyżej stu osób na pokładzie.


Global Airline Services Sp. z o.o. posiada również szeroką ofertę produktów lotniczych i turystycznych skierowaną do odbiorców indywidualnych. Firma oferuje rezerwację i sprzedaż biletów lotniczych na wszystkie renomowane tradycyjne linie lotnicze oraz na większość tanich linii lotniczych tak zwanych przewoźników z grupy low cost. Sprzedaż biletów lotniczych odbywa się tradycyjnymi kanałami sprzedaży czyli w naszych biurach zlokalizowanych na polskich lotniskach i przez telefon, jak również przez portale internetowe należące do Global Airline Services Sp. z o.o. Najdłużej działającym portalem należącym do firmy jest serwis działający pod domeną latajsamolotem.pl. Dodatkowo w ofercie dla klientów indywidualnych znajdują się wyjazdy turystyczne, rezerwacja hoteli, wypożyczanie samochodów oraz ubezpieczenia turystyczne.


Global Airline Services Sp. z o.o. jest akredytowanym agentem IATA, Międzynarodowego Zrzeszenia Transportu Lotniczego będącego największą i najbardziej uznaną organizacją skupiającą przewoźników lotniczych. Akredytacja IATA to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa dokonywanych transakcji oraz jakości obsługi.

Frazy związane z działalnością firmy

Bilety lotnicze, tanie przeloty, tanie bilety lotnicze, bilety lotnicze Warszawa, bilety lotnicze Okęcie, linie lotnicze, promocje lotnicze, tanie linie, podróże służbowe, grupowe bilety lotnicze, grupowe loty, wyszukiwarka lotnicza, bilety na samoloty, samoloty, czartery, charter, portale podróżnicze, podróżnicy, dookoła świata, globtroterzy, agent IATA, agent lotniczy, biuro podróży, Warszawa, handling, obsługa linii lotniczych, informacja lotniskowa, lotniska, Warszawa Okęcie, Port Fryderyka Chopina, Terminal 2, lotniska w Polsce, wyjazdy służbowe, ubezpieczenia turystyczne i biznesowe, hotele na świecie, hotele w Polsce, wycieczki, LOT, Lufthansa, Swiss, Finnair, Aeroflot, Aerosvit, Czech Airlines, Air France, KLM, Delta, Wizzair, Jet Air, Eurolot, Brussels Airlines, Ryanair, Easyjet, Modlin tanie linie.

Global Airline Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres rejestrowy - siedziba Zarządu:

Global Airline Services Sp. z o.o.
Ul. Narwik 10/6
01-471 Warszawa
NIP: 522-285-79-79
REGON: 141039027

Biuro sprzedaży bezpośredniej:


WARSZAWA - OKĘCIE

Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina
ul. Żwirki i Wigury 1
00-906 Warszawa
Terminal 2, Hala Odlotów, Strefa C
czynne codziennie: PN-PT 8-19, SO-ND 9-19

TEL: +48 (22) 487 55 50
TEL: +48 (22) 487 55 85

mail: info@globalairlineservices.pl
mail: info@latajsamolotem.pl
mail: info@etraveler.pl


Strony www:
www.globalairlineservices.pl
www.etraveler.pl
www.latajsamolotem.pl

Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000285636

Firma jest akredytowanym agentem IATA pod numerem 63204654, Międzynarodowego Zrzeszenia Transportu Lotniczego będącego największą i najbardziej uznaną organizacją skupiającą przewoźników lotniczych. Akredytacja IATA to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa dokonywanych transakcji oraz jakości obsługi.

Zaloguj się

Rejestracja Przypomnij hasło

Odwiedź portal turystyczny należący do firmy:

logo, etraveler.pl

Wybrane publikacje z etraveler.pl:

Znajdź nasz portal podróżniczy etraveler.pl na Facebooku!

PFR

Global Airline Services Sp. z o.o. specjalizuje się w fachowej obsłudze naziemnej linii lotniczych. Skupiamy się na reprezentacji naszych partnerów z branży lotniczej na lotniskach w Polsce, świadczeniu usług sprzedażowych i posprzedażowych takich jak zmiany rezerwacji lotu, przepisywanie czy zmiany biletów lotniczych, obsługa biletowa pasażerów opóźnionych czy odwołanych rejsów, wystawianie nadbagaży i innych specjalnych dokumentów. Ponadto firma oferuje nadzór operacyjny rejsów przylotowych i odlotowych, nadzór nad agentem handlingowym i innymi służbami zaangażowanymi w obsługę samolotu naszego partnera. Dodatkowo świadczymy usługi administracyjne i statystyczne dla linii lotniczych. Dzięki szerokim kontaktom w branży lotniczej firma poszerzyła działalność o pośrednictwo w czarterowaniu samolotów. Oferta skierowana jest zarówno do niewielkich grup pasażerów podróżujących służbowo i potrzebujących niewielkiego samolotu jak i do kilkusetosobowych zorganizowanych grup potrzebujących specjalnie dla nich przygotowanych samolotów w celu odbycia przelotu firmowego, turystycznego czy pielgrzymkowego kilkoma dużymi samolotami pasażerskimi. Global Airline Services Sp. z o.o. zajmuje się również profesjonalną obsługą wyjazdów służbowych dla klientów korporacyjnych. Nasze innowacyjne rozwiązania dla firm, najlepszy personel oraz biura na największych lotniskach w Polsce pozwalają oferować pełną obsługę wyjazdu, od biletu lotniczego przez szybką odprawę na lotnisku po hotel i samochód w dowolnym regionie świata, zapewniając przy tym najwyższą jakość obsługi klientom korporacyjnym. Firma, oprócz oferty skierowanej do linii lotniczych i klientów biznesowych, zajmuje się wdrażaniem najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych narzędzi do sprzedaży produktów turystycznych online. Global Airline Services Sp. z o.o. jest właścicielem między innymi portali internetowych etraveler.pl, latajsamolotem.pl i oczamipodroznika.pl oferujących rezerwację i sprzedaż takich produktów jak bilety lotnicze, ubezpieczenia turystyczne, rezerwację hoteli i apartamentów na całym świecie czy wynajem samochodów. Dzięki najnowocześniejszym wyszukiwarkom zainstalowanym na platformach internetowych etraveler.pl czy latajsamolotem.pl uzyskujemy pewność rezerwacji najlepiej dopasowanej oferty do potrzeb konkretnego odbiorcy w momencie przeprowadzania wyszukiwania. Wyszukiwarka biletów lotniczych daje możliwość znalezienia najtańszych lotów zarówno na tradycyjne jak i tanie linie lotnicze tak zwane linie z grupy low cost. Oferta hoteli i samochodów również jest zróżnicowana cenowo, dzięki czemu wszyscy użytkownicy odnajdą odpowiedni produkt dla siebie.

© Copyright 2009–2022 by Global Airline Services Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone – All rights reserved

Powered by Webspiro.