Wybrane publikacje z etraveler.pl:

Global Airline Services Sp. z o.o. posiada szeroką ofertę produktów lotniczych i turystycznych skierowaną do odbiorców indywidualnych. Firma oferuje rezerwację i sprzedaż biletów lotniczych na wszystkie renomowane tradycyjne linie lotnicze oraz na większość tanich linii lotniczych tak zwanych przewoźników z grupy low cost. Sprzedaż biletów lotniczych odbywa się tradycyjnymi kanałami sprzedaży czyli w naszych biurach zlokalizowanych na polskich lotniskach i przez telefon, jak również przez portale internetowe należące do Global Airline Services Sp. z o.o.

Najdłużej działającym portalem należącym do firmy jest serwis działający pod domeną latajsamolotem.pl. Daje on możliwość wyszukania najatrakcyjniejszych cenowo ofert na bilety lotnicze tradycyjnych i tanich linii lotniczych, hoteli i apartamentów na całym świecie, dokonania ubezpieczenia turystycznego jak i wynajęcia samochodu. Portal ten cechuje się intuicyjną obsługą i jak wszystkie serwisy firmy przejrzystością cenową od pierwszego kroku dokonywania rezerwacji dowolnego produktu. Dużą zaletą wyszukiwarek internetowych Global Airline Services Sp. z o.o. jest właśnie pełna informacja dotycząca cen i brak ukrytych jakichkolwiek kosztów związanych z zakupem czy to biletu lotniczego czy innego produktu turystycznego, co niestety dość nagminnie zdarza się konkurencji.

Drugą platformą internetową firmy jest portal podróżniczy etraveler.pl. Jest to najbardziej rozbudowany i zaawansowany projekt internetowy firmy.

Etraveler.pl to przede wszystkim ogromna ilość najwyższej jakości tekstów o tematyce podróżniczej, relacji podróżniczych, porad praktycznych, zdjęć, filmów z podróży.

Etraveler.pl to nie tylko nowoczesna platforma internetowa – to przede wszystkim ludzie, których pasją są podróże, szeroko rozumiana turystyka a przede wszystkim poznawanie świata. Cała treść merytoryczna portalu, oferty cenowe zarówno biletów lotniczych jak i wycieczek, porady znajdujące się w treści strony, cześć artykułów podróżniczych i relacji z podróży tworzone są przez nasz profesjonalny personel doświadczony i wyszkolony w obsłudze klienta, branży turystycznej i lotniczej a przede wszystkim posiadający bogaty bagaż doświadczeń zdobytych podczas indywidualnych podróży i wypraw. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi klienci mają do czynienia z praktykami odbywającymi częste podróże i mogącymi służyć trafnymi radami i spostrzeżeniami na temat przelotów, lotnisk przesiadkowych, interesujących miejsc w danym regionie świata.

Ci sami ludzie pomagają w znalezieniu odpowiedniej oferty przelotów czy ofert turystycznych często spośród takich, które dostępne są tylko na etraveler.pl dzięki specjalnym umowom z liniami lotniczymi czy touroperatorami. Etraveler.pl to jednak przede wszystkim miłośnicy podróży, użytkownicy portalu. Wszyscy Ci, którzy wzbogacają tą stronę o ciekawe, najwyższej jakości i pełne pasji teksty. Publikowane relacje z podróży, opisy interesujących zakątków świata czy artykuły podróżnicze sprawiają, że serwis jest również chętnie odwiedzany przez ludzi nie szukających konkretnych ofert przelotów czy wycieczek a zwyczajnie ciekawych świata i marzących o wyprawie życia.

Dzięki takiej formule etraveler.pl skupia wielu wspaniałych polskich podróżników służąc jako forum wymiany informacji, zdjęć, przeżyć i planów na przyszłość związanych z wyjazdami, podróżami czy ich publikacjami podróżniczymi. Portal etraveler.pl to swego rodzaju „złoty środek” między ofertą komercyjną nastawioną na produkty takie jak bilety lotnicze tradycyjnych i tanich linii lotniczych, wycieczki – zwłaszcza oferty turystyczne last minute czy ubezpieczenia turystyczne a pasją do podróży i forum wymiany myśli.

Global Airline Services Sp. z o.o. korzysta z najnowocześniejszych narzędzi internetowych służących do prezentowania oferty lotniczej i turystycznej dostępnej na rynku.

Firma jest akredytowanym agentem IATA, Międzynarodowego Zrzeszenia Transportu Lotniczego będącego największą i najbardziej uznaną organizacją skupiającą przewoźników lotniczych. Akredytacja IATA to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa dokonywanych transakcji oraz jakości obsługi.

Global Airline Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres rejestrowy - siedziba Zarządu:

Global Airline Services Sp. z o.o.
Ul. Narwik 10/6
01-471 Warszawa
NIP: 522-285-79-79
REGON: 141039027

Biuro sprzedaży bezpośredniej:


WARSZAWA - OKĘCIE

Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina
ul. Żwirki i Wigury 1
00-906 Warszawa
Terminal 2, Hala Odlotów, Strefa C
czynne codziennie: PN-PT 8-19, SO-ND 9-19

TEL: +48 (22) 487 55 50
TEL: +48 (22) 487 55 85

mail: info@globalairlineservices.pl
mail: info@latajsamolotem.pl
mail: info@etraveler.pl


Strony www:
www.globalairlineservices.pl
www.etraveler.pl
www.latajsamolotem.pl

Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000285636

Firma jest akredytowanym agentem IATA pod numerem 63204654, Międzynarodowego Zrzeszenia Transportu Lotniczego będącego największą i najbardziej uznaną organizacją skupiającą przewoźników lotniczych. Akredytacja IATA to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa dokonywanych transakcji oraz jakości obsługi.

Odwiedź portale turystyczne należące do firmy:

logo, etraveler.pl

logo, latajsamolotem.pl

Znajdź nasz portal podróżniczy etraveler.pl na Facebooku!

Frazy związane z działalnością firmy

Bilety lotnicze, tanie przeloty, tanie bilety lotnicze, bilety lotnicze Warszawa, bilety lotnicze Okęcie, linie lotnicze, promocje lotnicze, tanie linie, podróże służbowe, grupowe bilety lotnicze, grupowe loty, wyszukiwarka lotnicza, bilety na samoloty, samoloty, czartery, charter, portale podróżnicze, podróżnicy, dookoła świata, globtroterzy, agent IATA, agent lotniczy, biuro podróży, Warszawa, handling, obsługa linii lotniczych, informacja lotniskowa, lotniska, Warszawa Okęcie, Port Fryderyka Chopina, Terminal 2, lotniska w Polsce, wyjazdy służbowe, ubezpieczenia turystyczne i biznesowe, hotele na świecie, hotele w Polsce, wycieczki, LOT, Lufthansa, Swiss, Finnair, Aeroflot, Aerosvit, Czech Airlines, Air France, KLM, Delta, Wizzair, Jet Air, Eurolot, Brussels Airlines, Ryanair, Easyjet, Modlin tanie linie.

Global Airline Services Sp. z o.o. specjalizuje się w fachowej obsłudze naziemnej linii lotniczych. Skupiamy się na reprezentacji naszych partnerów z branży lotniczej na lotniskach w Polsce, świadczeniu usług sprzedażowych i posprzedażowych takich jak zmiany rezerwacji lotu, przepisywanie czy zmiany biletów lotniczych, obsługa biletowa pasażerów opóźnionych czy odwołanych rejsów, wystawianie nadbagaży i innych specjalnych dokumentów. Ponadto firma oferuje nadzór operacyjny rejsów przylotowych i odlotowych, nadzór nad agentem handlingowym i innymi służbami zaangażowanymi w obsługę samolotu naszego partnera. Dodatkowo świadczymy usługi administracyjne i statystyczne dla linii lotniczych. Dzięki szerokim kontaktom w branży lotniczej firma poszerzyła działalność o pośrednictwo w czarterowaniu samolotów. Oferta skierowana jest zarówno do niewielkich grup pasażerów podróżujących służbowo i potrzebujących niewielkiego samolotu jak i do kilkusetosobowych zorganizowanych grup potrzebujących specjalnie dla nich przygotowanych samolotów w celu odbycia przelotu firmowego, turystycznego czy pielgrzymkowego kilkoma dużymi samolotami pasażerskimi. Global Airline Services Sp. z o.o. zajmuje się również profesjonalną obsługą wyjazdów służbowych dla klientów korporacyjnych. Nasze innowacyjne rozwiązania dla firm, najlepszy personel oraz biura na największych lotniskach w Polsce pozwalają oferować pełną obsługę wyjazdu, od biletu lotniczego przez szybką odprawę na lotnisku po hotel i samochód w dowolnym regionie świata, zapewniając przy tym najwyższą jakość obsługi klientom korporacyjnym. Firma, oprócz oferty skierowanej do linii lotniczych i klientów biznesowych, zajmuje się wdrażaniem najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych narzędzi do sprzedaży produktów turystycznych online. Global Airline Services Sp. z o.o. jest właścicielem między innymi portali internetowych etraveler.pl, latajsamolotem.pl i oczamipodroznika.pl oferujących rezerwację i sprzedaż takich produktów jak bilety lotnicze, ubezpieczenia turystyczne, rezerwację hoteli i apartamentów na całym świecie czy wynajem samochodów. Dzięki najnowocześniejszym wyszukiwarkom zainstalowanym na platformach internetowych etraveler.pl czy latajsamolotem.pl uzyskujemy pewność rezerwacji najlepiej dopasowanej oferty do potrzeb konkretnego odbiorcy w momencie przeprowadzania wyszukiwania. Wyszukiwarka biletów lotniczych daje możliwość znalezienia najtańszych lotów zarówno na tradycyjne jak i tanie linie lotnicze tak zwane linie z grupy low cost. Oferta hoteli i samochodów również jest zróżnicowana cenowo, dzięki czemu wszyscy użytkownicy odnajdą odpowiedni produkt dla siebie.

© Copyright 2009–2017 by Global Airline Services Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone – All rights reserved

Powered by Webspiro.