Global Airline Services Sp. z o.o. oferuje szeroki zakres usług dla partnerów z branży lotniczej. Nasze doświadczenie zdobyte przy obsłudze linii lotniczych na największych lotniskach w Polsce pozwala nam świadczyć obsługę na najwyższym poziomie z dostosowaniem do specyficznych warunków panujących na polskich lotniskach.

Global Airline Services Sp. z o.o. świadczy następujące usługi:


 • Reprezentacja linii lotniczych na zasadzie outsourcingu na lotniskach w Polsce.

 • Zarządzanie stacją w imieniu i na rzecz linii lotniczej, wykonywanie obowiązków Station Managera.

 • Nadzór operacyjny nad agentem handlingowym i innymi służbami zaangażowanymi w obsługę przylatujących i odlatujących samolotów naszego partnera.

 • Codzienna obsługa samolotów, dostarczanie dokumentacji lotu, pogody i innych informacji niezbędnych załodze do odbycia lotu.

 • Prowadzenie obsługi pasażerskiej, sprzedaż biletów lotniczych, pobieranie opłat za nadbagaż, zmiany rezerwacji w imieniu reprezentowanej przez Global Airline Services Sp. z o.o. linii lotniczej.

 • Obsługa i opieka nad pasażerami opóźnionych i odwołanych rejsów zgodnie z międzynarodowymi przepisami regulującymi prawa pasażerskie oraz zgodnie z wewnętrznymi procedurami naszego partnera.

 • Rezerwacja hoteli, organizacja transportu, zamawianie cateringu dla pasażerów z zakłóconych rejsów.

 • Opieka nad załogami nocującymi w porcie przylotu.

 • Administracja oraz prowadzenie wszelkiego rodzaju statystyk i rozliczeń dla linii lotniczych.

 • Raportowanie odnośnie wszelkiego rodzaju nieprawidłowości w wywiązywaniu się z umów handlingowych.

 • Supervising.

 • Udostępnianie wykwalifikowanego personelu do operacji naziemnych zarówno sprzedażowych, posprzedażowych jak i odpraw pasażerskich.Zakres świadczonych usług może znacznie wykraczać poza wymienione powyżej i może być indywidualnie dostosowany do potrzeb danego przewoźnika lotniczego i portu lotniczego, w którym obsługa miałaby być wykonywana. Global Airline Services Sp. z o.o. świadczy obsługę partnerów z branży przewozów pasażerskich zarówno we własnych biurach mieszczących się na polskich lotniskach, jak i w biurach należących do linii lotniczych. Możliwość całkowitej rezygnacji z utrzymywania własnych pomieszczeń na lotniskach jest ogromną zaletą współpracy z Global Airline Services Sp. z o.o. Takie rozwiązanie zdecydowanie wpływa na obniżenie kosztów bieżącej działalności placówki. Najwyższą jakość oferowanej obsługi zapewnia najlepszy personel starannie wyselekcjonowany spośród specjalistów z branży lotniczej oraz doświadczenie firmy zdobyte przy obsłudze między innymi Czeskich Linii Lotniczych na lotniskach w Warszawie i Krakowie.

Frazy związane z działalnością firmy

Bilety lotnicze, tanie przeloty, tanie bilety lotnicze, bilety lotnicze Warszawa, bilety lotnicze Okęcie, linie lotnicze, promocje lotnicze, tanie linie, podróże służbowe, grupowe bilety lotnicze, grupowe loty, wyszukiwarka lotnicza, bilety na samoloty, samoloty, czartery, charter, portale podróżnicze, podróżnicy, dookoła świata, globtroterzy, agent IATA, agent lotniczy, biuro podróży, Warszawa, handling, obsługa linii lotniczych, informacja lotniskowa, lotniska, Warszawa Okęcie, Port Fryderyka Chopina, Terminal 2, lotniska w Polsce, wyjazdy służbowe, ubezpieczenia turystyczne i biznesowe, hotele na świecie, hotele w Polsce, wycieczki, LOT, Lufthansa, Swiss, Finnair, Aeroflot, Aerosvit, Czech Airlines, Air France, KLM, Delta, Wizzair, Jet Air, Eurolot, Brussels Airlines, Ryanair, Easyjet, Modlin tanie linie.

Global Airline Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres rejestrowy - siedziba Zarządu:

Global Airline Services Sp. z o.o.
Ul. Narwik 10/6
01-471 Warszawa
NIP: 522-285-79-79
REGON: 141039027

Biuro sprzedaży bezpośredniej:


WARSZAWA - OKĘCIE

Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina
ul. Żwirki i Wigury 1
00-906 Warszawa
Terminal 2, Hala Odlotów, Strefa C
czynne codziennie: PN-PT 8-19, SO-ND 9-19

TEL: +48 (22) 487 55 50
TEL: +48 (22) 487 55 85

mail: info@globalairlineservices.pl
mail: info@latajsamolotem.pl
mail: info@etraveler.pl


Strony www:
www.globalairlineservices.pl
www.etraveler.pl
www.latajsamolotem.pl

Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000285636

Firma jest akredytowanym agentem IATA pod numerem 63204654, Międzynarodowego Zrzeszenia Transportu Lotniczego będącego największą i najbardziej uznaną organizacją skupiającą przewoźników lotniczych. Akredytacja IATA to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa dokonywanych transakcji oraz jakości obsługi.

Odwiedź portale turystyczne należące do firmy:

logo, etraveler.pl

logo, latajsamolotem.pl

Wybrane publikacje z etraveler.pl:

Znajdź nasz portal podróżniczy etraveler.pl na Facebooku!

Global Airline Services Sp. z o.o. specjalizuje się w fachowej obsłudze naziemnej linii lotniczych. Skupiamy się na reprezentacji naszych partnerów z branży lotniczej na lotniskach w Polsce, świadczeniu usług sprzedażowych i posprzedażowych takich jak zmiany rezerwacji lotu, przepisywanie czy zmiany biletów lotniczych, obsługa biletowa pasażerów opóźnionych czy odwołanych rejsów, wystawianie nadbagaży i innych specjalnych dokumentów. Ponadto firma oferuje nadzór operacyjny rejsów przylotowych i odlotowych, nadzór nad agentem handlingowym i innymi służbami zaangażowanymi w obsługę samolotu naszego partnera. Dodatkowo świadczymy usługi administracyjne i statystyczne dla linii lotniczych. Dzięki szerokim kontaktom w branży lotniczej firma poszerzyła działalność o pośrednictwo w czarterowaniu samolotów. Oferta skierowana jest zarówno do niewielkich grup pasażerów podróżujących służbowo i potrzebujących niewielkiego samolotu jak i do kilkusetosobowych zorganizowanych grup potrzebujących specjalnie dla nich przygotowanych samolotów w celu odbycia przelotu firmowego, turystycznego czy pielgrzymkowego kilkoma dużymi samolotami pasażerskimi. Global Airline Services Sp. z o.o. zajmuje się również profesjonalną obsługą wyjazdów służbowych dla klientów korporacyjnych. Nasze innowacyjne rozwiązania dla firm, najlepszy personel oraz biura na największych lotniskach w Polsce pozwalają oferować pełną obsługę wyjazdu, od biletu lotniczego przez szybką odprawę na lotnisku po hotel i samochód w dowolnym regionie świata, zapewniając przy tym najwyższą jakość obsługi klientom korporacyjnym. Firma, oprócz oferty skierowanej do linii lotniczych i klientów biznesowych, zajmuje się wdrażaniem najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych narzędzi do sprzedaży produktów turystycznych online. Global Airline Services Sp. z o.o. jest właścicielem między innymi portali internetowych etraveler.pl, latajsamolotem.pl i oczamipodroznika.pl oferujących rezerwację i sprzedaż takich produktów jak bilety lotnicze, ubezpieczenia turystyczne, rezerwację hoteli i apartamentów na całym świecie czy wynajem samochodów. Dzięki najnowocześniejszym wyszukiwarkom zainstalowanym na platformach internetowych etraveler.pl czy latajsamolotem.pl uzyskujemy pewność rezerwacji najlepiej dopasowanej oferty do potrzeb konkretnego odbiorcy w momencie przeprowadzania wyszukiwania. Wyszukiwarka biletów lotniczych daje możliwość znalezienia najtańszych lotów zarówno na tradycyjne jak i tanie linie lotnicze tak zwane linie z grupy low cost. Oferta hoteli i samochodów również jest zróżnicowana cenowo, dzięki czemu wszyscy użytkownicy odnajdą odpowiedni produkt dla siebie.

© Copyright 2009–2017 by Global Airline Services Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone – All rights reserved

Powered by Webspiro.