Organizacja podróży służbowych

Global Airline Services Sp. z o.o. właściciel portali turystycznych etraveler.pl, latajsamolotem.pl, oczamipodroznika.pl i prowadzi profesjonalną i opartą na innowacyjnych rozwiązaniach organizację podróży służbowych. Nasza oferta skupia się na bardzo uważnym dostosowaniu produktów do indywidualnych potrzeb Państwa firmy. Już na początku współpracy przeprowadzamy dokładną analizę kierunków podróży służbowych, wykorzystywanych linii lotniczych i ich aliansów, grup hoteli czy wypożyczalni samochodów, z których Państwa firma korzysta przy wyjazdach służbowych. Dodatkowo bierzemy pod uwagę wszelkie preferencje dotyczące klas podróży w zależności od zajmowanych stanowisk wewnątrz firmy, czasu jaki może być poświęcony na podróż, preferowanych godzin przelotów przy powtarzających się wyjazdach, natężenia zmian, zwrotów biletów lotniczych czy anulacji rezerwacji hotelowych i wszelkich innych parametrów istotnych z punktu widzenia optymalizacji podróży służbowych. Wszystkie te informacje wraz z zestawieniem dotychczasowych kosztów na wyjazdy biznesowe pozwoli nam zbudować profil firmy i zaoferować rozwiązania pozwalające zredukować koszty delegacji oraz ograniczyć czas poświęcany na podróże przez lepszy dobór połączeń. Analiza taka pozwoli nam również dopasować specjalne, negocjowane taryfy biletów lotniczych, będące tylko w ofercie Global Airline Services Sp. z o.o. Przy optymalizacji produktów wykorzystywanych przy Państwa wyjazdach weźmiemy również pod uwagę potencjalne korzyści wynikające z uczestnictwa w programach partnerskich poszczególnych aliansów lotniczych i grup hoteli. Po dogłębnej analizie i zbudowaniu profilu firmy będziecie Państwo mieli możliwość korzystania z jednej, kilku lub wszystkich usług oferowanych przez Global Airline Services Sp. z o.o. dla wyjazdów korporacyjnych, a wymienionych poniżej:

  • Stworzenie profilu Państwa firmy z określoną i ustaloną polityką odbywania podróży służbowych poszczególnych pracowników zależnie od zajmowanego stanowiska w Państwa firmie, stworzenie indywidualnego profilu każdego pracownika łącznie z preferencjami dotyczącymi miejsc w samolocie, numerami kart frequent flyer i danymi kontaktowymi niezbędnymi do szybkiego przekazania informacji w razie nieprzewidzianych zakłóceń w odbywaniu podróży.

  • Stworzenie loginów i haseł dla Państwa firmy do zamawiania produktów przez portale internetowe należące do Global Airline Services Sp. z o.o. uwzględniające Państwa preferencje podróży oraz zniżki i upusty przewidziane umową.

  • Centrum telefoniczne dostępne codziennie przez cały rok od 7 do 19, dodatkowo w rozszerzonej umowie możliwość udostępnienia numeru tylko dla Państwa firmy aktywnego przez całą dobę.

  • Na życzenie dedykowani konsultanci do obsługi tylko Państwa firmy.

  • Dla największych klientów oferujemy możliwość umieszczenie pracownika Global Airline Services Sp. z o.o. w Państwa firmie i prowadzenie obsługi na miejscu.

  • Dogodne formy rozliczeń za zamówione produkty. W zależności od podpisanej umowy możliwość płatności przelewem, przelewem z odroczoną formą płatności, kartą kredytową (Visa, Mastercard, American Express, Diners Club) lub gotówką w jednym z naszych biur. Dodatkowo istnieje możliwość wnoszenia opłat kartą kredytową bez każdorazowego potwierdzania transakcji przez właściciela karty, podpis zostanie złożony tylko raz w umowie na współpracę między Państwa firmą i Global Airline Services Sp. z o.o. lub za pośrednictwem „mail order” polegającym na złożeniu dyspozycji obciążenia karty służbowej drogą mailową.

  • Dostosowane do Państwa potrzeb fakturowanie zakupionych produktów. Proponujemy wystawianie faktur na bieżąco za każdy zakupiony bilet lotniczy i inny produkt lub usługę, fakturę zbiorczą za określony w umowie okres rozliczeniowy za wszystkie typy produktów lub oddzielne dokumenty za poszczególne kategorie produktów w określonym okresie rozliczeniowym.

  • Indywidualnie dopasowany opis faktur zawierający wedle uznania np.: trasę przelotu, nazwisko pracownika odbywającego podróż, datę odbywania przelotu, linię lotniczą, numer biletu lotniczego i inne parametry, które mogą być istotne z Państwa punktu widzenia.

  • Na życzenie pomoc przy odprawie biletowo-bagażowej czy odprawie „na ostatnią chwilę” oraz pomoc w szybkim przedostaniu się do odpowiedniego wyjścia do samolotu w strefie odlotów przy wylotach z portów lotniczych, w których posiadamy nasze biura (Warszawa, Kraków).

  • Pomoc i wsparcie w procesie dokonywania reklamacji związanymi z nienależytym wywiązaniem się z umów podmiotów trzecich uczestniczących w odbywanej podróży służbowej pracowników Państwa firmy (linia lotnicza, hotel, dostawca samochodu).

Decydując się na współpracę z Global Airline Services Sp. z o.o. w dziedzinie planowania podróży służbowych, zyskujecie Państwo profesjonalnego partnera, który umożliwi Państwu koncentrację na celach odbywania wyjazdów biznesowych, a nie na ich organizacji. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom funkcjonalnym i technologicznym przygotowywane przez nas plany podróży będą niezwykle przejrzyste i atrakcyjne kosztowo, jak również dopasowane do indywidualnych potrzeb Państwa firmy.

Dlaczego nasi Partnerzy powierzyli nam planowanie podróży służbowych?

Planowanie i organizowanie podróży służbowych, wyjazdy firmowe, zagraniczne delegacje służbowe, tanie przeloty, tanie bilety lotnicze, krótkie czasy przelotów, hotele w wysokim standardzie i niskiej cenie – te hasła jak mantrę powtarzają osoby odpowiedzialne w firmach za optymalizowanie planów podróży biznesowych. Niestety nie dysponują one ani wystarczającą wiedzą dotyczącą tak rozległych zagadnień jakimi są podróże służbowe ani tym bardziej narzędziami potrzebnymi do sprawnego poruszania się w setkach taryf biletów lotniczych czy podobnej ilości ofert noclegowych w miejscu odbywania wyjazdu firmowego. Firmy, które zdecydowały się korzystać ze sprawdzonych rozwiązań Global Airline Services liczą w tej chwili zaoszczędzony czas i pieniądze. Nasi partnerzy mają do swojej dyspozycji najlepiej wyszkolony personel w branży, który z największą pieczołowitością zaplanuje nawet najbardziej skomplikowany wyjazd. Nasze biura lotniskowe otwarte są codziennie przez cały rok dzięki czemu w sytuacjach nagłych macie Państwo do dyspozycji partnera, który na gorąco zajmie się niespodziewanym problemem, niezależnie czy będzie chodziło o konieczność zmiany biletu lotniczego, przełożenia lotu, odwołania rezerwacji lotniczej czy hotelowej czy też założenie zupełnie nowej w związku ze zmienionymi planami podróży służbowej. W każdej sytuacji możecie Państwo liczyć na profesjonalną obsługą!

Global Airline Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres rejestrowy - siedziba Zarządu:

Global Airline Services Sp. z o.o.
Ul. Narwik 10/6
01-471 Warszawa
NIP: 522-285-79-79
REGON: 141039027

Biuro sprzedaży bezpośredniej:


WARSZAWA - OKĘCIE

Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina
ul. Żwirki i Wigury 1
00-906 Warszawa
Terminal 2, Hala Odlotów, Strefa C
czynne codziennie: PN-PT 8-19, SO-ND 9-19

TEL: +48 (22) 487 55 50
TEL: +48 (22) 487 55 85

mail: info@globalairlineservices.pl
mail: info@latajsamolotem.pl
mail: info@etraveler.pl


Strony www:
www.globalairlineservices.pl
www.etraveler.pl
www.latajsamolotem.pl

Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000285636

Firma jest akredytowanym agentem IATA pod numerem 63204654, Międzynarodowego Zrzeszenia Transportu Lotniczego będącego największą i najbardziej uznaną organizacją skupiającą przewoźników lotniczych. Akredytacja IATA to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa dokonywanych transakcji oraz jakości obsługi.

Frazy związane z działalnością firmy

Bilety lotnicze, tanie przeloty, tanie bilety lotnicze, bilety lotnicze Warszawa, bilety lotnicze Okęcie, linie lotnicze, promocje lotnicze, tanie linie, podróże służbowe, grupowe bilety lotnicze, grupowe loty, wyszukiwarka lotnicza, bilety na samoloty, samoloty, czartery, charter, portale podróżnicze, podróżnicy, dookoła świata, globtroterzy, agent IATA, agent lotniczy, biuro podróży, Warszawa, handling, obsługa linii lotniczych, informacja lotniskowa, lotniska, Warszawa Okęcie, Port Fryderyka Chopina, Terminal 2, lotniska w Polsce, wyjazdy służbowe, ubezpieczenia turystyczne i biznesowe, hotele na świecie, hotele w Polsce, wycieczki, LOT, Lufthansa, Swiss, Finnair, Aeroflot, Aerosvit, Czech Airlines, Air France, KLM, Delta, Wizzair, Jet Air, Eurolot, Brussels Airlines, Ryanair, Easyjet, Modlin tanie linie.

Odwiedź portal turystyczny należący do firmy:

logo, etraveler.pl

Formularz zgłoszeniowy

Jeżeli informacja przedstawiona obok przekonała Państwa do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą, prosimy o umieszczenie niezbędnych informacji w formularzu. W celu uzyskania dodatkowych szczegółów dotyczących sposobu planowania podróży służbowych przez Global Airline Services właściciela portali etraveler.pl, latajsamolotem.pl i oczamipodroznika.pl prosimy również o wypełnienie formularza. Nasz personel z działu handlowego skontaktuje się z Państwem aby wyjaśnić wszystkie zagadnienia i dopasować ofertę do potrzeb Państwa firmy. Bez względu na to, czy interesują Państwa narzędzia rezerwacji internetowej, monitorowanie podróży służbowych i kosztów związanych z nimi czy też w pełni zewnętrzna obsługa takich podróży, możemy służyć praktyczną poradą i innowacyjnymi rozwiązaniami. Korzystając z naszego wsparcia uzyskacie Państwo dostęp do najlepszych taryf na bilety lotnicze, specjalnych, negocjowanych stawek hotelowych na całym świecie, łatwego i komfortowego transferu pomiędzy lotniskami a hotelami czy miejscami odbywania spotkań oraz wiele innych produktów niezbędnych do efektywnej podróży służbowej. Zapraszamy!

* – Pole wymagane

Wybrane publikacje z etraveler.pl:

Znajdź nasz portal podróżniczy etraveler.pl na Facebooku!

PFR

Global Airline Services Sp. z o.o. specjalizuje się w fachowej obsłudze naziemnej linii lotniczych. Skupiamy się na reprezentacji naszych partnerów z branży lotniczej na lotniskach w Polsce, świadczeniu usług sprzedażowych i posprzedażowych takich jak zmiany rezerwacji lotu, przepisywanie czy zmiany biletów lotniczych, obsługa biletowa pasażerów opóźnionych czy odwołanych rejsów, wystawianie nadbagaży i innych specjalnych dokumentów. Ponadto firma oferuje nadzór operacyjny rejsów przylotowych i odlotowych, nadzór nad agentem handlingowym i innymi służbami zaangażowanymi w obsługę samolotu naszego partnera. Dodatkowo świadczymy usługi administracyjne i statystyczne dla linii lotniczych. Dzięki szerokim kontaktom w branży lotniczej firma poszerzyła działalność o pośrednictwo w czarterowaniu samolotów. Oferta skierowana jest zarówno do niewielkich grup pasażerów podróżujących służbowo i potrzebujących niewielkiego samolotu jak i do kilkusetosobowych zorganizowanych grup potrzebujących specjalnie dla nich przygotowanych samolotów w celu odbycia przelotu firmowego, turystycznego czy pielgrzymkowego kilkoma dużymi samolotami pasażerskimi. Global Airline Services Sp. z o.o. zajmuje się również profesjonalną obsługą wyjazdów służbowych dla klientów korporacyjnych. Nasze innowacyjne rozwiązania dla firm, najlepszy personel oraz biura na największych lotniskach w Polsce pozwalają oferować pełną obsługę wyjazdu, od biletu lotniczego przez szybką odprawę na lotnisku po hotel i samochód w dowolnym regionie świata, zapewniając przy tym najwyższą jakość obsługi klientom korporacyjnym. Firma, oprócz oferty skierowanej do linii lotniczych i klientów biznesowych, zajmuje się wdrażaniem najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych narzędzi do sprzedaży produktów turystycznych online. Global Airline Services Sp. z o.o. jest właścicielem między innymi portali internetowych etraveler.pl, latajsamolotem.pl i oczamipodroznika.pl oferujących rezerwację i sprzedaż takich produktów jak bilety lotnicze, ubezpieczenia turystyczne, rezerwację hoteli i apartamentów na całym świecie czy wynajem samochodów. Dzięki najnowocześniejszym wyszukiwarkom zainstalowanym na platformach internetowych etraveler.pl czy latajsamolotem.pl uzyskujemy pewność rezerwacji najlepiej dopasowanej oferty do potrzeb konkretnego odbiorcy w momencie przeprowadzania wyszukiwania. Wyszukiwarka biletów lotniczych daje możliwość znalezienia najtańszych lotów zarówno na tradycyjne jak i tanie linie lotnicze tak zwane linie z grupy low cost. Oferta hoteli i samochodów również jest zróżnicowana cenowo, dzięki czemu wszyscy użytkownicy odnajdą odpowiedni produkt dla siebie.

© Copyright 2009–2022 by Global Airline Services Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone – All rights reserved

Powered by Webspiro.