Etraveler.pl

Etraveler.pl, czyli serwis podróżniczy, gdzie podróże i świadoma turystyka promowane są na wszelkie możliwe sposoby, gdzie można poczytać relacje z wypraw tych dalekich i bliskich, gdzie artykuły o podróżach piszą osoby zafascynowane danym regionem czy krajem. Zatem jeśli planujesz wyjazd, potrzebujesz informacji praktycznych, chcesz dowiedzieć się więcej o kraju, do którego się wybierasz, w Etraveler.pl znajdziesz pełne kompendium podróżniczej wiedzy o Twoim miejscu. Prezentujemy także sposoby na aktywne spędzanie czasu, podsuwamy inspirujące pomysły, dzięki którym Twoje podróże będą jeszcze ciekawsze, tworzymy cykle artykułów, w których entuzjaści turystyki rowerowej, autostopowej, wodnej, podwodnej, enoturystyki etc. znajdą interesujące ich treści. Ponadto wywiady z podróżnikami, prezentacja inspirujących wypraw, zapowiedzi ciekawych imprez podróżniczych z całego świata, reportaże, fotogalerie…

Wszystkie treści publikowane w serwisie są tworzone przez osoby skupione w redakcji Etraveler.pl. Każdy z autorów bierze odpowiedzialność za swoje teksty, za ich rzetelność i wiarygodność. Poza tym w większości artykuły i relacje powstają na podstawie doświadczenia podróżniczego autorów. To dlatego mają one dużą wartość informacyjną i mogą stać ważnym źródłem informacji dla osób wyjeżdżających za granicę.

Serwis Etraveler.pl udostępnia nowoczesne narzędzia, dzięki którym każdy pasjonat podróży i pisania o nich, może założyć swój profil, samodzielnie dodawać i edytować treści, tworzyć fotogalerie, komentować artykuły i relacje innych użytkowników, brać udział w konkursach, uzupełniać informacje praktyczne. Krótko mówiąc: wystarczy rejestracja, zalogowanie się i założenie prywatnego profilu, by mieć możliwość aktywnego współtworzenia serwisu podróżniczego! Dziennikarstwo obywatelskie o tematyce podróżniczej? Dołącz do nas, żeby wziąć udział w nowatorskim projekcie, rozwinąć podróżniczą pasję w gronie osób o podobnych zainteresowaniach, mieć możliwość szlifowania pióra i doskonalenia umiejętności redaktorskich.

Jeśli zgadzasz się z mottem: „Be a traveler, not a tourist”, napisz do nas. Jeśli się z nim nie zgadzasz, również do nas napisz. Ale uwaga! Zmieniamy punkt widzenia.

Latajsamolotem.pl

Latajsamolotem.pl to nowoczesna platforma internetowa służąca do wyszukiwania atrakcyjnych cenowo połączeń lotniczych, wycieczek, hoteli i ubezpieczeń turystycznych. Z Latajsamolotem.pl krok po kroku możecie zaplanować podróż indywidualną, służbową, grupową. Korzystanie z naszej wyszukiwarki lotów, to wybór spośród setek linii lotniczych, zarówno regularnych, jak i low cost’owych. W rezultacie umożliwia to znalezienie najtańszych i najkorzystniejszych połączeń lotniczych oraz daje pewność, że rezerwacja jest całkowicie bezpieczna.


Dlaczego warto korzystać z usług oferowanych w serwisie Latajsamolotem.pl?

Dlatego, że podróże z nami mogą okazać się zadziwiająco łatwe

Serwis umożliwia zaplanowanie podróży krok po kroku: począwszy od wyboru konkretnej destynacji, w czym pomocne mogą okazać artykuły i relacje podróżnicze zamieszczone w serwisie Etraveler.pl, przez informacje praktyczne na temat konkretnego kraju, po usługi świadczone przez kompetentny personel. Osoby zajmujące się obsługą klientów nie tylko służą swoim wieloletnim doświadczeniem zawodowym, ale również doświadczeniem podróżniczym, zdobytym w trakcie wielu prywatnych wyjazdów. Możesz więc liczyć na trafne uwagi dotyczące przelotów, lotnisk przesiadkowych czy interesujących miejsc w danym regionie świata.

Dlatego, że podróże z nami mogą okazać się zadziwiająco tanie

Firma Global Airlines Services – właściciel serwisów Etraveler.pl, Oczamipodróżnika.pl, Latajsamolotem.pl – dzięki specjalnym umowom z liniami lotniczymi i touroperatorami ma dostęp do konkurencyjnych cenowo usług turystycznych.

Dlatego, że w ten sposób profesjonalnie i skutecznie zadbasz o bezpieczeństwo swoje...

Możesz ubezpieczyć się na każdą ewentualność: począwszy od kosztów leczenia i NNW, przez ubezpieczenie bagażu, po assistance.

...oraz Twojej rezerwacji i transakcji

Serwisy Latajsamolotem.pl, Oczamipodróznika.pl i Etraveler.pl mają wiele najnowocześniejszych zabezpieczeń służących całkowitemu wyeliminowaniu możliwości przedostania się informacji dotyczących numerów kart kredytowych czy jakichkolwiek innych informacji na temat tego typu środków płatniczych. Twoje transakcje są chronione przez algorytm SSL z kluczem szyfrującym 128-bitowym, który uniemożliwia jakiekolwiek ingerencję w płatności.

Dlatego, że podróżując z nami, wiesz więcej

Masz dostęp do nieograniczonej bazy artykułów o podróżach i relacji podróżniczych oraz do informacji praktycznych, które mogą okazać się niezbędne w trakcie wojaży, poznajesz realia podróżowania po kraju, wymieniasz opinie z innymi użytkownikami serwisu. [/list]

Global Airline Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres rejestrowy - siedziba Zarządu:

Global Airline Services Sp. z o.o.
Ul. Narwik 10/6
01-471 Warszawa
NIP: 522-285-79-79
REGON: 141039027

Biuro sprzedaży bezpośredniej:


WARSZAWA - OKĘCIE

Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina
ul. Żwirki i Wigury 1
00-906 Warszawa
Terminal 2, Hala Odlotów, Strefa C
czynne codziennie: PN-PT 8-19, SO-ND 9-19

TEL: +48 (22) 487 55 50
TEL: +48 (22) 487 55 85

mail: info@globalairlineservices.pl
mail: info@latajsamolotem.pl
mail: info@etraveler.pl


Strony www:
www.globalairlineservices.pl
www.etraveler.pl
www.latajsamolotem.pl

Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000285636

Firma jest akredytowanym agentem IATA pod numerem 63204654, Międzynarodowego Zrzeszenia Transportu Lotniczego będącego największą i najbardziej uznaną organizacją skupiającą przewoźników lotniczych. Akredytacja IATA to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa dokonywanych transakcji oraz jakości obsługi.

Oczamipodróżnika.pl

Oczamipodróżnika.pl to jeden z trzech serwisów internetowych należących do firmy Global Airlines Services. Jeśli podróżujesz w dowolne miejsce na świecie, szukasz informacji na temat realiów podróżowania po danym kraju, chcesz poznać opinie innych podróżników na temat interesującego Cię kierunku, serwis Oczamipodróznika.pl służy bazą relacji i artykułów, w których znajdziesz mnóstwo praktycznych informacji. Poza tym Oczamipodróżnika.pl umożliwia także profesjonalną organizację wyjazdu: począwszy od wyszukania korzystnego połączenia lotniczego, przez rezerwację hotelu po wynajem samochodu i wykup ubezpieczenia. Do Twojej dyspozycji pozostają pracownicy firmy Global Airlines Services, którzy służą swoim wieloletnim doświadczeniem zarówno zawodowym, jak i podróżniczym, dzięki czemu mogą trafnie i z korzyścią dla klienta zasugerować optymalne połączenia lotnicze.

Odwiedź portale turystyczne należące do firmy:

logo, etraveler.pl

logo, latajsamolotem.pl

Wybrane publikacje z etraveler.pl:

Znajdź nasz portal podróżniczy etraveler.pl na Facebooku!

Frazy związane z działalnością firmy

Bilety lotnicze, tanie przeloty, tanie bilety lotnicze, bilety lotnicze Warszawa, bilety lotnicze Okęcie, linie lotnicze, promocje lotnicze, tanie linie, podróże służbowe, grupowe bilety lotnicze, grupowe loty, wyszukiwarka lotnicza, bilety na samoloty, samoloty, czartery, charter, portale podróżnicze, podróżnicy, dookoła świata, globtroterzy, agent IATA, agent lotniczy, biuro podróży, Warszawa, handling, obsługa linii lotniczych, informacja lotniskowa, lotniska, Warszawa Okęcie, Port Fryderyka Chopina, Terminal 2, lotniska w Polsce, wyjazdy służbowe, ubezpieczenia turystyczne i biznesowe, hotele na świecie, hotele w Polsce, wycieczki, LOT, Lufthansa, Swiss, Finnair, Aeroflot, Aerosvit, Czech Airlines, Air France, KLM, Delta, Wizzair, Jet Air, Eurolot, Brussels Airlines, Ryanair, Easyjet, Modlin tanie linie.

Global Airline Services Sp. z o.o. specjalizuje się w fachowej obsłudze naziemnej linii lotniczych. Skupiamy się na reprezentacji naszych partnerów z branży lotniczej na lotniskach w Polsce, świadczeniu usług sprzedażowych i posprzedażowych takich jak zmiany rezerwacji lotu, przepisywanie czy zmiany biletów lotniczych, obsługa biletowa pasażerów opóźnionych czy odwołanych rejsów, wystawianie nadbagaży i innych specjalnych dokumentów. Ponadto firma oferuje nadzór operacyjny rejsów przylotowych i odlotowych, nadzór nad agentem handlingowym i innymi służbami zaangażowanymi w obsługę samolotu naszego partnera. Dodatkowo świadczymy usługi administracyjne i statystyczne dla linii lotniczych. Dzięki szerokim kontaktom w branży lotniczej firma poszerzyła działalność o pośrednictwo w czarterowaniu samolotów. Oferta skierowana jest zarówno do niewielkich grup pasażerów podróżujących służbowo i potrzebujących niewielkiego samolotu jak i do kilkusetosobowych zorganizowanych grup potrzebujących specjalnie dla nich przygotowanych samolotów w celu odbycia przelotu firmowego, turystycznego czy pielgrzymkowego kilkoma dużymi samolotami pasażerskimi. Global Airline Services Sp. z o.o. zajmuje się również profesjonalną obsługą wyjazdów służbowych dla klientów korporacyjnych. Nasze innowacyjne rozwiązania dla firm, najlepszy personel oraz biura na największych lotniskach w Polsce pozwalają oferować pełną obsługę wyjazdu, od biletu lotniczego przez szybką odprawę na lotnisku po hotel i samochód w dowolnym regionie świata, zapewniając przy tym najwyższą jakość obsługi klientom korporacyjnym. Firma, oprócz oferty skierowanej do linii lotniczych i klientów biznesowych, zajmuje się wdrażaniem najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych narzędzi do sprzedaży produktów turystycznych online. Global Airline Services Sp. z o.o. jest właścicielem między innymi portali internetowych etraveler.pl, latajsamolotem.pl i oczamipodroznika.pl oferujących rezerwację i sprzedaż takich produktów jak bilety lotnicze, ubezpieczenia turystyczne, rezerwację hoteli i apartamentów na całym świecie czy wynajem samochodów. Dzięki najnowocześniejszym wyszukiwarkom zainstalowanym na platformach internetowych etraveler.pl czy latajsamolotem.pl uzyskujemy pewność rezerwacji najlepiej dopasowanej oferty do potrzeb konkretnego odbiorcy w momencie przeprowadzania wyszukiwania. Wyszukiwarka biletów lotniczych daje możliwość znalezienia najtańszych lotów zarówno na tradycyjne jak i tanie linie lotnicze tak zwane linie z grupy low cost. Oferta hoteli i samochodów również jest zróżnicowana cenowo, dzięki czemu wszyscy użytkownicy odnajdą odpowiedni produkt dla siebie.

© Copyright 2009–2017 by Global Airline Services Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone – All rights reserved

Powered by Webspiro.