Global Airline Services to przede wszystkim ludzie, których pasją są podróże, szeroko rozumiana turystyka a przede wszystkim poznawanie świata. Cała treść merytoryczna portali należących do firmy, oferty cenowe zarówno biletów lotniczych jak i wycieczek, porady znajdujące się w treści stron internetowych, cześć artykułów podróżniczych i relacji z podróży tworzone są przez nasz profesjonalny personel doświadczony i wyszkolony w obsłudze klienta, branży turystycznej i lotniczej a przede wszystkim posiadający bogaty bagaż doświadczeń zdobytych podczas indywidualnych podróży i wypraw.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi kontrahenci mają do czynienia z praktykami odbywającymi częste podróże i mogącymi służyć trafnymi radami i spostrzeżeniami na temat przelotów, lotnisk przesiadkowych, interesujących miejsc w danym regionie świata. Ci sami ludzie pomogą w znalezieniu odpowiedniej oferty przelotów czy ofert turystycznych często spośród takich, które dostępne są tylko w naszej firmie.

Jeżeli jesteś osobą dynamiczną, kochającą podróże, mającą dużą wiedzę na temat branży lotniczej i turystycznej, znasz dobrze język angielski, sprawdź czy aktualnie poszukujemy pracowników.

Kasjer lotniczy - agent ds obsługi pasażerskiej/umowa o pracę

Poszukujemy pracowników na stanowisko Kajser Lotniczy - Agent ds. Obsługi Pasażerskiej do biura w Warszawie na lotnisku Okęcie.

Oczekujemy kandydatów z minimum dwuletnim doświadczeniem na stanowisku kasjera lotniczego w linii lotniczej lub agencji IATA. Wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego oraz systemu rezerwacyjnego Amadeus.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy: info@globalairlineservices.pl w tytule: rekrutacja - kasjer lotniczy Warszawa.

W CV prosimy umieścić klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie
z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

SPECJALISTA DS. REKLAMY I PROMOCJI/UMOWA O PRACĘ

Etraveler.pl (serwis należący do Global Airline Services Sp. z o.o.) – prężnie rozwijający się serwis internetowy o profilu podróżniczym poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. REKLAMY I PROMOCJI
Miejsce pracy:
Warszawa

Co konkretnie oznacza praca na tym stanowisku? Oznacza trud pozyskiwania reklamodawców oraz satysfakcję z osiąganych wyników, która z kolei przekłada się na wymierne korzyści finansowe. To mozolne planowanie kampanii promującej serwis, której towarzyszy przyjemny dreszczyk emocji, jak zawsze gdy tworzy się rzeczy niebanalne i oryginalne. To… To wiele innych rzeczy, których nie doświadczysz, jeśli do nas nie dołączysz!

WYMAGANIA:
• doświadczenie na podobnym stanowisku przez min. rok
• znajomość rynku reklamy, zwłaszcza segmentu turystycznego i sprzedaży, wiedza na temat trendów na rynku reklamy internetowej
• doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i negocjacji handlowych
• samodzielne przeprowadzenie co najmniej jednej kampanii promocyjnej w Internecie (portfolio mile widziane)
• umiejętności interpersonalne
• wysoka kultura osobista i nieprzeciętna komunikatywność
• wyższe wykształcenie marketingowe
• biegłość w obsłudze pakietu MS Office
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• rozwój i sprzedaż powierzchni reklamowych w Internecie, negocjowanie umów, utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami.
• aktywne pozyskiwanie klientów
• opracowywanie strategii, planowanie, realizacja i monitorowanie kampanii marketingowych w Internecie
• monitoring i nadzór realizowanych kampanii
• realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
• wsparcie pracy redakcji serwisu
• pozyskiwanie sponsorów do akcji promocyjnych i konkursów przeprowadzanych w serwisie
• promocja serwisu w mediach społecznościowych

OFERUJEMY:
– samodzielne stanowisko
– wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy (pensja podstawowa + prowizja)
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
– pracę trudną, ale pełną wyzwań i co ważne ciekawą, o czym decyduje nie tylko specyfika Etraveler.pl – to serwis tworzony przez podróżników i dla podróżników, ale również przyjazna atmosfera panująca w miejscu pracy. Warto przekonać się o tym osobiście!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego: praca@globalairlineservices.pl z dopiskiem REKRUTACJA/ SPECJALISTA DS. REKLAMY I PROMOCJI.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Staż redakcyjny w portalu etraveler.pl/Staż

Fascynują cię świat, ludzie i podróże? Byłeś w ciekawych miejscach, poznałeś ciekawych ludzi i chcesz się podzielić swoimi wrażeniami z innymi? Masz lekkie pióro z charakterem?

Połącz pasję z możliwością rozpoczęcia pracy w serwisie o tematyce podróżniczej.

Co musisz zrobić?
- wyślij nam swoje CV;
- przygotuj przykładowy tekst - nie dłuższy niż 2,5 tys. znaków (dłuższe teksty będą odrzucane);

Czego oczekujemy od kandydatów?
- bardzo dobrej znajomości języka polskiego;
- umiejętności ciekawego opowiadania;
- lekkiego pióra, ale z pazurem;
- elastyczności w doborze i opracowywaniu tematów;

Co oferujemy?
- zdobycie doświadczenia w pracy na "żywym organizmie" w ogniu walki redakcyjnej;
- możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu.

Podejmij wyzwanie i prześlij nam dokumenty aplikacyjne na adres:
praca@globalairlineservices.pl

Global Airline Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres rejestrowy - siedziba Zarządu:

Global Airline Services Sp. z o.o.
Ul. Narwik 10/6
01-471 Warszawa
NIP: 522-285-79-79
REGON: 141039027

Biuro sprzedaży bezpośredniej:

WARSZAWA - OKĘCIE

Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina
ul. Żwirki i Wigury 1
00-906 Warszawa
Terminal 2, Hala Odlotów, Strefa C
czynne codziennie: PN-PT 8-19, SO-ND 9-19

TEL: +48 (22) 487 55 50
TEL: +48 (22) 487 55 85

mail: info@globalairlineservices.pl
mail: info@latajsamolotem.pl
mail: info@etraveler.pl

Strony www:
www.globalairlineservices.pl
www.etraveler.pl
www.latajsamolotem.pl

Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000285636

Firma jest akredytowanym agentem IATA pod numerem 63204654, Międzynarodowego Zrzeszenia Transportu Lotniczego będącego największą i najbardziej uznaną organizacją skupiającą przewoźników lotniczych. Akredytacja IATA to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa dokonywanych transakcji oraz jakości obsługi.

Odwiedź portale turystyczne należące do firmy:

logo, etraveler.pl

logo, latajsamolotem.pl

Wybrane publikacje z etraveler.pl:

Znajdź nasz portal podróżniczy etraveler.pl na Facebooku!

Frazy związane z działalnością firmy

Bilety lotnicze, tanie przeloty, tanie bilety lotnicze, bilety lotnicze Warszawa, bilety lotnicze Okęcie, linie lotnicze, promocje lotnicze, tanie linie, podróże służbowe, grupowe bilety lotnicze, grupowe loty, wyszukiwarka lotnicza, bilety na samoloty, samoloty, czartery, charter, portale podróżnicze, podróżnicy, dookoła świata, globtroterzy, agent IATA, agent lotniczy, biuro podróży, Warszawa, handling, obsługa linii lotniczych, informacja lotniskowa, lotniska, Warszawa Okęcie, Port Fryderyka Chopina, Terminal 2, lotniska w Polsce, wyjazdy służbowe, ubezpieczenia turystyczne i biznesowe, hotele na świecie, hotele w Polsce, wycieczki, LOT, Lufthansa, Swiss, Finnair, Aeroflot, Aerosvit, Czech Airlines, Air France, KLM, Delta, Wizzair, Jet Air, Eurolot, Brussels Airlines, Ryanair, Easyjet, Modlin tanie linie.

Global Airline Services Sp. z o.o. specjalizuje się w fachowej obsłudze naziemnej linii lotniczych. Skupiamy się na reprezentacji naszych partnerów z branży lotniczej na lotniskach w Polsce, świadczeniu usług sprzedażowych i posprzedażowych takich jak zmiany rezerwacji lotu, przepisywanie czy zmiany biletów lotniczych, obsługa biletowa pasażerów opóźnionych czy odwołanych rejsów, wystawianie nadbagaży i innych specjalnych dokumentów. Ponadto firma oferuje nadzór operacyjny rejsów przylotowych i odlotowych, nadzór nad agentem handlingowym i innymi służbami zaangażowanymi w obsługę samolotu naszego partnera. Dodatkowo świadczymy usługi administracyjne i statystyczne dla linii lotniczych. Dzięki szerokim kontaktom w branży lotniczej firma poszerzyła działalność o pośrednictwo w czarterowaniu samolotów. Oferta skierowana jest zarówno do niewielkich grup pasażerów podróżujących służbowo i potrzebujących niewielkiego samolotu jak i do kilkusetosobowych zorganizowanych grup potrzebujących specjalnie dla nich przygotowanych samolotów w celu odbycia przelotu firmowego, turystycznego czy pielgrzymkowego kilkoma dużymi samolotami pasażerskimi. Global Airline Services Sp. z o.o. zajmuje się również profesjonalną obsługą wyjazdów służbowych dla klientów korporacyjnych. Nasze innowacyjne rozwiązania dla firm, najlepszy personel oraz biura na największych lotniskach w Polsce pozwalają oferować pełną obsługę wyjazdu, od biletu lotniczego przez szybką odprawę na lotnisku po hotel i samochód w dowolnym regionie świata, zapewniając przy tym najwyższą jakość obsługi klientom korporacyjnym. Firma, oprócz oferty skierowanej do linii lotniczych i klientów biznesowych, zajmuje się wdrażaniem najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych narzędzi do sprzedaży produktów turystycznych online. Global Airline Services Sp. z o.o. jest właścicielem między innymi portali internetowych etraveler.pl, latajsamolotem.pl i oczamipodroznika.pl oferujących rezerwację i sprzedaż takich produktów jak bilety lotnicze, ubezpieczenia turystyczne, rezerwację hoteli i apartamentów na całym świecie czy wynajem samochodów. Dzięki najnowocześniejszym wyszukiwarkom zainstalowanym na platformach internetowych etraveler.pl czy latajsamolotem.pl uzyskujemy pewność rezerwacji najlepiej dopasowanej oferty do potrzeb konkretnego odbiorcy w momencie przeprowadzania wyszukiwania. Wyszukiwarka biletów lotniczych daje możliwość znalezienia najtańszych lotów zarówno na tradycyjne jak i tanie linie lotnicze tak zwane linie z grupy low cost. Oferta hoteli i samochodów również jest zróżnicowana cenowo, dzięki czemu wszyscy użytkownicy odnajdą odpowiedni produkt dla siebie.

© Copyright 2009–2017 by Global Airline Services Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone – All rights reserved

Powered by Webspiro.